Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš tým

MgA. Petra Cibulková

Výtvarnice, portrétistka, lektorka KPMH a kreativního kreslení...

Na gymnáziu se rozhodovala, zda se věnovat kresbě nebo divadlu. Nakonec se rozhodla vystudovat  DAMU, obor herectví. Několik let strávila v Polsku, v alternativním divadle, a po sametové revoluci se znovu vrátila ke kresbě a malbě.

V její tvorbě převažuje portrét a figurální kresba,  také se věnuje návrhům a realizaci divadelních kostýmů. Našla zalíbení především v rychlé volné kresbě, kde několika tahy lze vystihnout podobu člověka. Pro několik agentur pracuje také  jako karikaturistka. Již delší dobu spolupracuje na projektu Continental Gallery, který připravuje v elektronické podobě školu kreslení pro děti na celém světě.

Během posledních 20 let se vyprofilovala jako portrétistka a také začala předávat své zkušenosti a učit kreslení. V kurzech  kreslení a malby pravou mozkovou hemisférou a v kreativním kurzu Harmonizace kresbou a malbou uplatňuje svoji praxi výtvarnice a zkušenosti nabyté v kurzech zaměřených na osobní růst.

„Dlouho jsem se trápila s problémem, jak naučit své žáky, to co umím, až se mi dostala do ruky metoda kreslení pravou hemisférou podle prof. Betty Edwardsové. Považuji ji za úžasný urychlovač vidění, chápání souvislostí a schopnosti kreslit.“

Mojí cestou je propojení malby a tvorby s rozvojem osobnosti. Kreslení a malba jsou způsobem sebevyjádření a nakročením k poznání sebe sama. Jsem přesvědčená, že naše pocity a emoce jsou klíčem k nám samým a že svět je možné poznat právě vnímáním pocitovým. Poznáním sebe sama mohu pochopit a rozluštit a vyřešit problémy druhých lidí. Moje vlastní životní dráha mne přivedla na cestu terapie, kde mohu využít svoji senzitivitu, zkušenosti výtvarnice, umělkyně a schopnost porozumět druhým.

„Vše, co si dokážete představit je skutečné „ (Pablo Picasso)

více

 

Kamila Herdinováp1530930a.jpg

Grafička, výtvarnice a lektorka kurzů zpracování polymerových hmot, výroby šperků a dekorací...

Vystudovala obor užitá grafika a výstavnicví, ale již přes 30 let se profesionálně zabývá grafikou převážně reklamní.

Celoživotně se věnuje různým výtvarným a řemeslným činnostem. Nejen pro sebe, ale pro své zákazníky vyrábí nejrůznější dekorace, šperky a oděvní doplňky, zařizuje interiéry… Neustále se vzdělává a objevuje nové a nové možnosti a technologie pro kreativní tvorbu.

V posledních letech ji "učarovala" polymerová hmota, která se stala jejím velkým koníčkem.

Ve svém původním Atelieru Bold a nyní i ve Tvořílně 3x3 lektoruje kurzy zpracování polymerové hmoty FIMO, tvoření z papíru a další...

„Všechny naše kurzy jsou o sdílení, vzájemném obohacení, nových zkušenostech, nových přátelstvích a setkávání a také o duševní pohodě a relaxaci...“

„Tvůrčí duch je v každém z nás, probuďte ho! “

 více

 

Soňa Kratochvílová - osobní a rodinný terapeutfotka-nova1.jpg

Certifikovaný praktik kvantové terapie a kognitivní, dynamické psychoanalýzy s využitím kvantového pole. 

Výtvarnice, lektorka a certifikovaný praktik s dlouholetou praxí V oblasti alternativních věd spojených s psychologií, výzkumem kognitivní dynamické psychoanalýzy s využitím kvantového pole, osobností člověka a odstraňováním příčin problémových oblastí  života.

Vystudovala jsem průmyslovou školu oděvní, obor oděvní výtvarnictví. Ale od cca 15 let studuji alternativní vědy, neboli to co nás ve škole o životě neučili. Začínala jsem výkladem karet a numerologií. Následovala desetiletá praxe v psychologii s využitím hypnózy. A téměř čtyřicetileté studium, pátrání a bádání, v oblasti dnes hojně nazývané : rozvoj osobnosti.  V posledních  letech také ve spolupráci s PhD. Kateřinou Moody (Fakulta neutrálních věd, psychiatrie a mentálního zdraví - King´s College London), se ukazuje, že Kognitivní, dynamická psychoanalýza s využitím kvantového pole, je velmi rychlá a účinná (zatím nejúčinnější) metoda pro skutečné odstranění příčin problémů v životě. Fakt, že 100% nemocí vzniká v hlavě, je zajímavým ukazatelem toho, co vše jsme ochotni si způsobit.

Mé kurzy jsou zaměřené především na využití svého vlastního potenciálu v běžném životě, (např.: životní návyky – příčiny a následky problémů) tak, aby jsme si byli schopni vytvořit ANO svou vlastní realitu a život takový, aby náš těšil.

Kromě kurzů, pracuji se svými klienty jako osobní a rodinný terapeut, především právě na odstraňování příčin problémů v životě, pomocí kognitivní dynamické psychoanalýzy s využitím kvantového pole. 

 

Mé oblíbené motto:

Když něco chceš - najdeš si cestu, 

když něco nechceš - najdeš si výmluvu.

Víte skutečně co chcete???  :)

 

Pokud vás zajímají další alternativní náhledy na život, můžeme se potkat při výkladu karet, nebo numerologii.

 

 

 

 

 

 

Ladislava Písnička Svobodová10157186_769765943041224_1515359519_n.jpg

 

Terapeutka s dlouholetou praxí, hudební skladatelka, textařka, výtvarnice a lektorka seminářů.

 

Narodila jsem se ve zlínském kraji. Od roku 1991 žiji v Praze.

Jako dítě si pamatuji, jak můj otec maloval obrazy,  psal texty, skládala písničky a tak mi tyto oblasti nikdy nebyly vzdálené. Všechny jeho schopnosti a  potenciál,  který do mě vkládal s láskou „umřel“ ve chvíli, kdy otec zemřel v mých dvanácti letech. Až v roce 1993  jsem se setkala s člověkem, který mi znovu otevřel možnost si vzpomenout, že tyto schopnosti mám a že je mohu opět plně rozvinout. Kroky, které vedly k této proměně byly opatrné, pomalé, ale zároveň hravé.

Abych pochopila, kdo jsem, jsem musela projít nemalými a i nemilými, životními zkouškami jen proto, abych sama na sobě mohla pracovat a pochopit, jak různé věci a nepochopení informací mohou přímo zasahovat do naší mysli, těla a života vůbec.

V roce 1993 jsem se poprvé setkala s  barevnou terapií – barvy aury, energetických center. Dále navazovaly nauky: psychoterapie, kineziologie, reiki.

Praxe s terapiemi jsem zahájila v roce 1997.

Během praxe  jsem začala vyvíjet své vlastní metody. Od roku 2006 je lidem předávám v podobě seminářů, osobních konzultací a terapií.

Lidská přirozenost, hravost a spokojenost je nejlepším lékem pro naše duševní a fyzické zdraví .

Skládám hudbu, texty a zabývám se zpěvem a zvukem.Vydala jsem pět autorských alb.STROM ŽIVOTA, VESMÍRNÝ OCEÁN, TAJEMSTVÍ VESMÍRNÝCH DOTEKŮ, spojená s relaxačními, meditačními prvky, MATKY ŠAMANŮ a elektronickou, dekadentní hudbu k básnické sbírce  M. K. Hodáčka – HAVARIJNÍ STAV. Podílím se na vytvoření meditačních skladeb pro jiné autory, spolupracuji s hudebníky. Připravuji hudbu k dětskému divadlu a nová alba s pracovním názvem Květ života a Stíny, Schoulený, Odpuštění, dále  Melodie čísel.

Na toto téma přispívám články do časopisů Ve Hvězdách a na různé veřejné portály.

Jsem jednou ze zakladatelů internetového RadyOzvuku, pořádám interaktivní přednášky na téma výše zmiňované

 

„Nebojme se znít všemi tóny, dokud nenajdeme svoji melodii“

více

 

Renáta Sumaya Krafferová

Výtvarnice, lektorka malby, provádí výklad karet, Tarotu a I-Ťingu 

Vyučena kadeřnicí, ale jak sama uvádí, byla a je vším - servírkou, pečovatelkou, modelkou, herečkou, kuchařkou, prodavačkou, uklízečkou, podnikatelkou a v neposlední řadě manželkou a matkou.

Její duchovní hledání se započalo v roce 1990, kdy současně prošla zkušeností smrti svého otce a rozvodem s prvním manželem.

Pátrání po různých příčinách, které se „nám dějí“, ji zavedlo ke knihám, jako jsou „Život po životě“ od Raymonda A. Moodyho, velmi ji ovlivnily knihy od Edgara Cayceho, a také od Alana Kardeka. Rozhodla se prozkoumat vše, co se týkalo okultismu, magie, duchů, channelingu a dál a dál. A tehdy začala pracovat s kartami, jak mariášovými, cikánskými, tak s Tarotem. Také nahlédla do astrologie.

Poté našla knihy „Jsem“ a „Já jsem“ od Marty Foučkové, „Poslové úsvitu“ a „Plejádské klíče k Živé knihovně“ od Barbary Marciniak. A právě v této době začala s channelingem a s regresní terapií.

Následoval zájem o díla duchovních mistrů z východu, jako jsou Osho, Ramana Mahárši, Krishnamurti, Eduard Tomáš, Jiří Vacek…, ale také Don Miguel Ruiz, Thorwald Dethlefsen, Kurt Tepperwein, Mooji a mnoho, mnoho dalších. I knihy Eckharta Tolleho byly pro ni velkým přínosem. Začala studovat I-Ťing.

Pak přišlo učení Matky Ayahuascy, která ji provedla hlubokými prožitky a poznáním. A také ji přivedla k malování energetických obrázků. Vždy přijde volání a musí vzít štětec do ruky a dát průchod těm vlnám emocí, jež se derou z hlubiny její duše. Po jaké sáhne barvě, je také intuitivní a poté už jen zachycuje tvary a vkládá na plátno.

Záhy jí vstoupila do života další učitelka - nemoc, rakovina prsu. Tato ne-moc  ji přivedla ke psaní a v současnosti kniha čeká na svého vydavatele.

Jak sama říká, až teprve nyní "otevřela oči", ale cesta je prý ještě dlouhá.

Již dvacet let se věnuje výkladům, z kterých však nevěští, nýbrž ukazuje směr cesty.

více

 

 
 


Archiv

Kalendář
<< únor >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10305
Měsíc: 4191
Den: 161