Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fimo a polymery

Kurzy tvoření z polymerové hmoty

Přijďte si odpočinout, odreagovat se z denního shonu, přijít na jiné myšlenky a relaxovat tvořivým způsobem. Při tvoření s hmotou nejenže pracujete s barvami, které vás pozitivně naladí, masírujete reflexní body na rukách a významně přispíváte k jejich pohyblivosti a prevenci „karpálního tunelu“, ale navíc si vytvoříte krásný šperk pro sebe i své blízké.

NEPŘEHLÉDNĚTE - obecné INFORMACE!

Termíny zde

Místo konání: Tvořílna 3x3, Rýmařovská 474, Praha 9 - Letňany

Cena kurzu: 550 Kč za osobu, délka trvání 4 hodiny

Cena celodenního - víkendového kurzu: 1200 Kč za osobu, délka trvání 9 hodin

Cena zahrnuje: lektorné, zapůjčení pomůcek a základní potřebný materiál pro uvedený projekt* (hmota pro daný projekt, pudry, inkousty, kovové plátky, transferová média...), vypálení v troubě, pronájem prostor a režijní náklady. Cena nezahrnuje potřebné bižuterní komponenty jako jsou náušnicové háčky, kroužky, šlupny ani návlekový materiál. Máte-li představu o výsledku své práce, je možné si tyto donést vlastní.

*materiál nad rámec projektu je možno dokoupit v místě, nebo si donést vlastní (např. scrapové zbytky na podklady a výplně..)

Náplň kurzů: V jednotlivých kurzech se naučíte zpracovat hmotu do různých vzorů a tvarů za pomoci různých technik. Domů si odnesete již hotové, vypálené, vlastnoručně vyrobené korálky, přívěsky, brože, náramky, náušnice a jiné, podle toho na co bude kurz zaměřen... V krajním případě i roličky se vzorem, které nestihnete zpracovat v kurzu. Vyrobené a zapečené korálky, přívěsky atd... si pak (nebude-li u kurzu uvedeno jinak) již dotvoříte na šperky, dle Vašich představ doma. V časovém harmonogramu kurzu toto většinou není zahrnuto a chcete-li si dokompletovat své šperky v kurzu, je toto nutné časově zohlednit před začátkem kurzu a domluvit s lektorem.

Začátečníci: jsou všichni, kteří hmotu ještě nikdy neměli v ruce a nebo se s ní setkali jen okrajově, spíše jako s modelínou :)

Pokročilí: jsou všichni, kteří rozumí základním pojmům a umí si namíchat barvy a "blendovat", ví co je "cane" a podobně... Jde jen o to, abyste měli možnost naučit se něco nového a nezdržovali jsme se základními postupy i když je samozřejmě vždy opakuji :) Je na každém z vás nakolik se cítí být začátečníkem, nebo pokročilým :) Nerozlišuji mírně či více pokročilí.

Podmínky absolvování kurzu, rezervace a úhrada: Vaše místo na kurzu si rezervujte telefonicky, nebo e-mailem. Budete zpětně kontaktováni a vyzváni k úhradě zálohy, po jejíž úhradě bude vaše rezervace automaticky platná. V případě, že se objednaného kurzu nebudete moci zúčastnit a oznámíte tuto skutečnost nejpozději 48 hodin předem, nic se nestane, jen zbytečně nebudete blokovat místo jinému zájemci a vybereme jiný termín, případně vám bude záloha vrácena. V případě neomluvené neúčasti, záloha propadá bez náhrady!

Podmínkou konání všech kurzů je účast minimálně čtyř zájemců! V opačném případě bude kurz nejpozději 24 hodin předem zrušen o čemž budete informováni. Uhrazená záloha bude vrácena, nebo započtena do ceny náhradního kurzu. (Bohužel vzhledem k režijním nákladům by v takovémto případě bylo možné uskutečnit kurz jen za předpokladu zvýšení ceny pro zbylé účastníky.)

S sebou: nejlépe vlastní strojek. U začátečníků se předpokládá, že nebudou vybaveni a teprve se budou rozhodovat, zda do nového koníčku investovat. Pro ně, máme vše potřebné. Avšak pokud jste již zvyklí na své pomůcky, pro váš větší komfort si je určitě přineste :)

Nezapomeňte na sváču a hlavně dobrou náladu!:) Pitný režim zajištěn! Káva, čaj i kohoutková jsou zdarma.

U celodenních kurzů je možnost zakoupení oběda přímo na místě z naší oblíbené a vyzkoušené pizzerie s dovážkou až na stůl.

TERMÍNY kurzů 2018 najdete zde

Jednotlivá témata kurzů jsou vybírána dle zájmu.

Máte-li o jakýkoliv nabízený kurz zájem, kontaktujte mě:

osobně: v termínu konání jakéhokoliv kurzu ve Tvořílně 3x3, Rýmařovská 474, 199 00 Praha 9,

e-mailem: info@studiobold.cz (prosím i o uvedení vašeho telefonického kontaktu pro případnou rychlejší komunikaci)

mobilem: 602 227 955

Obratem vám dám vědět, zda je termín ještě volný a zašlu platební údaje. Bez zpětného potvrzení termínu a úhrady zálohy je rezervace neplatná. Neozvu-li se do dvou dnů, znamená to, že se Váš mail zřejmě někde ztratil a prosím o jiný kontakt. V případě jakýchkoliv nejasností či potřeby doplňujících informací se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.

Těším se na tvořivé setkání s vámi.

Kamila

 
 


Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 1
Celkem: 43065
Měsíc: 2083
Den: 91