Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olej technikou BOBA ROSSE ®

"Olejomalba technikou BOBA ROSSE ®"

Jediné co k tomu potřebujete, je mít chuť to zkusit!

Co vás čeká?

Kurz, kde si během jednoho dne pod vedením lektora Petra vlastnoručně namalujete svůj obraz. Nepotřebujete vůbec žádné předešlé znalosti, ani nemusíte mít malířskou průpravu. Vlastně můžete držet v ruce štětěc s olejovou barvou poprvé v životě a přesto si obraz zvládnete namalovat! Smile

Pomocí této skvělé originální a jednoduché techniky, speciálních štětců a barev, které budete mít k dispozici, vykouzlíte obraz, který si odnesete domů.

Ničeho se nebojte a přijďte si užít relaxační den s barvami.

Kurzy probíhají většinou o víkendu  od 9.00 - 16 hodin s možnou přestávkou na oběd. Prosím nechte si čas, aby vám přesně v 16.00 neodjížděl autobus... Někomu je potřeba čas přidatSmile Nikam nespěcháme! V našem atelieru si zakládáme na individuálním přístupu! Kreslící maratony s třiceti účastníky u nás nehledejte. Dbáme na to, aby v každém kurzu bylo kolem šeti osob, aby se jim mohl lektor vždy plně věnovat!

O obsazenosti jednotlivých kurzů se prosím předem informujte.

Kolik zaplatíte?

Cena kurzu je 2 000 Kč. (cca 6 osob v kurzu)

Cena zahrnuje: lektorné, pronájem prostor, režijní náklady a všechny potřebné pomůcky: plátno, barvy, zapůjčení štětců a další...

S sebou: si nemusíte brát nic, jen dobrou náladu a chuť tvořit. Smile. Nezapomeňte na případnou svačinu. Pitný režim zajištěn! Káva, čaj i kohoutková jsou zdarma.

U celodenních kurzů je možnost zakoupení oběda přímo na místě z naší oblíbené a vyzkoušené pizzerie s dovážkou až na stůl.

Rezervace a úhrada kurzu: Vaše místo na kurzu si rezervujte telefonicky, nebo e-mailem. Budete zpětně kontaktováni a vyzváni k úhradě kurzu, po zaplacení bude Vaše rezervace platná.  V případě, že se objednaného kurzu nebudete moci zúčastnit, oznamte tuto skutečnost předem. U odhlášení 48 hodin předem účtujeme 50% storno poplatek. V případě neomluvené neúčasti, propadá celá úhrada bez náhrady.

Podmínkou konání všech kurzů je účast minimálně tří zájemců! V opačném případě bude kurz nejpozději 24 hodin předem zrušen o čemž budete informováni. (Uhrazená platba bude vrácena, nebo započtena do náhradního kurzu.) (Bohužel vzhledem k režijním nákladům by v takovémto případě bylo možné uskutečnit kurz jen za předpokladu zvýšení ceny pro zbylé účastníky.)

 
 


Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 1
Celkem: 43065
Měsíc: 2083
Den: 91