Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pletení z papírových roliček

Hromadí se kolem Vás spousty přečtených novin, časopisů a prospektů, které denně zaplňují vaše schránky? Odnášíte je do sběru, nebo vozíte k babičce na spálení do kamen? Tááková škoda!

Naše lektorka Hanka, vás naučí jak si jednoduše z takovéhoto papíru uplést téměř vše, co vás napadne.

Zda se to podaří i vám, si přijďte vyzkoušet a vyrobit svůj první košíček, nebo misku.

Termíny kurzů zde

Základní kurz je určen všem, kteří mají chuť něco tvořit. Techniku hravě zvládnou i větší děti. Naučíte se vyrábět výchozí surovinu (ruličky) pro následné pletení, připravit dno a jednoduchý opletek s konečnou uzavírkou. Domů si odnesete svůj výrobek, který může být i dárkem.

Na dalších pokračovacích kurzech se postupně budete učit nové techniky oplétání, prokládání barev a náročnější tvary.

Cena základního kurzu je 480 Kč včetně roliček pro výrobky. (většinou 4 hodiny)

Cena tématického kurzu - velikonoční/ vánoční je 530 Kč. (včetně roliček pro výrobek, navíc materiál k dozdobení: stuhy, kvítka, přízdoby...) (většinou 4 hodiny)

Cena zahrnuje: lektorné, zapůjčení všech pomůcek a potřebný materiál pro uvedený výtvor pletený z papírových roliček, pronájem prostor, režijní náklady.

Rezervace a úhrada kurzu: Vaše místo na kurzu si rezervujte telefonicky, nebo e-mailem. Budete zpětně kontaktováni a vyzváni k úhradě zálohy, po jejíž úhradě je Vaše rezervace automaticky platná. V případě, že se objednaného kurzu nebudete moci zúčastnit, tuto skutečnost oznamte nejpozději 48 hodin předem. V případě neomluvené neúčasti, záloha propadá bez náhrady.

Podmínkou konání všech kurzů je účast minimálně čtyř zájemců! V opačném případě bude kurz nejpozději 24 hodin předem zrušen o čemž budete informováni. (Uhrazená záloha bude vrácena, nebo započtena do ceny náhradního kurzu.) 

S sebou: si nic brát nemusíte. Nezapomeňte na případnou svačinu a hlavně dobrou náladu! :) Pitný režim zajištěn! Káva, čaj i kohoutková jsou zdarma.

collage1.jpg

 
 


Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 43070
Měsíc: 2088
Den: 96