Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš tým

MgA. Petra Cibulková

Výtvarnice, portrétistka, lektorka KPMH a kreativního kreslení...

Na gymnáziu se rozhodovala, zda se věnovat kresbě nebo divadlu. Nakonec se rozhodla vystudovat  DAMU, obor herectví. Několik let strávila v Polsku, v alternativním divadle, a po sametové revoluci se znovu vrátila ke kresbě a malbě.

V její tvorbě převažuje portrét a figurální kresba,  také se věnuje návrhům a realizaci divadelních kostýmů. Našla zalíbení především v rychlé volné kresbě, kde několika tahy lze vystihnout podobu člověka. Pro několik agentur pracuje také  jako karikaturistka. Již delší dobu spolupracuje na projektu Continental Gallery, který připravuje v elektronické podobě školu kreslení pro děti na celém světě.

Během posledních 20 let se vyprofilovala jako portrétistka a také začala předávat své zkušenosti a učit kreslení. V kurzech  kreslení a malby pravou mozkovou hemisférou a v kreativním kurzu Harmonizace kresbou a malbou uplatňuje svoji praxi výtvarnice a zkušenosti nabyté v kurzech zaměřených na osobní růst.

„Dlouho jsem se trápila s problémem, jak naučit své žáky, to co umím, až se mi dostala do ruky metoda kreslení pravou hemisférou podle prof. Betty Edwardsové. Považuji ji za úžasný urychlovač vidění, chápání souvislostí a schopnosti kreslit.“

Mojí cestou je propojení malby a tvorby s rozvojem osobnosti. Kreslení a malba jsou způsobem sebevyjádření a nakročením k poznání sebe sama. Jsem přesvědčená, že naše pocity a emoce jsou klíčem k nám samým a že svět je možné poznat právě vnímáním pocitovým. Poznáním sebe sama mohu pochopit a rozluštit a vyřešit problémy druhých lidí. Moje vlastní životní dráha mne přivedla na cestu terapie, kde mohu využít svoji senzitivitu, zkušenosti výtvarnice, umělkyně a schopnost porozumět druhým.

„Vše, co si dokážete představit je skutečné „ (Pablo Picasso)

více

 

Kamila Herdinováp1530930a.jpg

Grafička, výtvarnice a lektorka kurzů zpracování polymerových hmot, výroby šperků a dekorací...

Vystudovala obor užitá grafika a výstavnicví, ale již přes 30 let se profesionálně zabývá grafikou převážně reklamní.

Celoživotně se věnuje různým výtvarným a řemeslným činnostem. Nejen pro sebe, ale pro své zákazníky vyrábí nejrůznější dekorace, šperky a oděvní doplňky, zařizuje interiéry… Neustále se vzdělává a objevuje nové a nové možnosti a technologie pro kreativní tvorbu.

V posledních letech ji "učarovala" polymerová hmota, která se stala jejím velkým koníčkem.

Ve svém původním Atelieru Bold a nyní i ve Tvořílně 3x3 lektoruje kurzy zpracování polymerové hmoty FIMO, tvoření z papíru a další...

„Všechny naše kurzy jsou o sdílení, vzájemném obohacení, nových zkušenostech, nových přátelstvích a setkávání a také o duševní pohodě a relaxaci...“

„Tvůrčí duch je v každém z nás, probuďte ho! “

 více

 

Soňa Kratochvílová - osobní a rodinný terapeut

Certifikovaný praktik kvantové terapie a kognitivní, dynamické psychoanalýzy s využitím kvantového pole. 

Výtvarnice, lektorka a certifikovaný praktik s dlouholetou praxí v oblasti alternativních věd spojených s psychologií, výzkumem kognitivní dynamické psychoanalýzy s využitím kvantového pole, osobností člověka a odstraňováním příčin problémových oblastí  života.

Vystudovala jsem průmyslovou školu oděvní, obor oděvní výtvarnictví. Ale od cca 15 let studuji alternativní vědy, neboli to co nás ve škole o životě neučili. Začínala jsem výkladem karet a numerologií. Následovala desetiletá praxe v psychologii s využitím hypnózy. A téměř čtyřicetileté studium, pátrání a bádání, v oblasti dnes hojně nazývané : rozvoj osobnosti.  V posledních  letech také ve spolupráci s PhD. Kateřinou Moody (Fakulta neutrálních věd, psychiatrie a mentálního zdraví - King´s College London), se ukazuje, že Kognitivní, dynamická psychoanalýza s využitím kvantového pole, je velmi rychlá a účinná (zatím nejúčinnější) metoda pro skutečné odstranění příčin problémů v životě. Fakt, že 100% nemocí vzniká v hlavě, je zajímavým ukazatelem toho, co vše jsme ochotni si způsobit.

Mé kurzy jsou zaměřené především na využití svého vlastního potenciálu v běžném životě, (např.: životní návyky – příčiny a následky problémů) tak, aby jsme si byli schopni vytvořit ANO svou vlastní realitu a život takový, aby náš těšil.

Kromě kurzů, pracuji se svými klienty jako osobní a rodinný terapeut, především právě na odstraňování příčin problémů v životě, pomocí kognitivní dynamické psychoanalýzy s využitím kvantového pole. 

 

Mé oblíbené motto:

Když něco chceš - najdeš si cestu, 

když něco nechceš - najdeš si výmluvu.

Víte skutečně co chcete???  :)

 

Pokud vás zajímají další alternativní náhledy na život, můžeme se potkat při výkladu karet, nebo numerologii.

 

Renáta Sumaya Krafferová

Výtvarnice, lektorka malby, provádí výklad karet, Tarotu a I-Ťingu 

Vyučena kadeřnicí, ale jak sama uvádí, byla a je vším - servírkou, pečovatelkou, modelkou, herečkou, kuchařkou, prodavačkou, uklízečkou, podnikatelkou a v neposlední řadě manželkou a matkou.

Její duchovní hledání se započalo v roce 1990, kdy současně prošla zkušeností smrti svého otce a rozvodem s prvním manželem.

Pátrání po různých příčinách, které se „nám dějí“, ji zavedlo ke knihám, jako jsou „Život po životě“ od Raymonda A. Moodyho, velmi ji ovlivnily knihy od Edgara Cayceho, a také od Alana Kardeka. Rozhodla se prozkoumat vše, co se týkalo okultismu, magie, duchů, channelingu a dál a dál. A tehdy začala pracovat s kartami, jak mariášovými, cikánskými, tak s Tarotem. Také nahlédla do astrologie.

Poté našla knihy „Jsem“ a „Já jsem“ od Marty Foučkové, „Poslové úsvitu“ a „Plejádské klíče k Živé knihovně“ od Barbary Marciniak. A právě v této době začala s channelingem a s regresní terapií.

Následoval zájem o díla duchovních mistrů z východu, jako jsou Osho, Ramana Mahárši, Krishnamurti, Eduard Tomáš, Jiří Vacek…, ale také Don Miguel Ruiz, Thorwald Dethlefsen, Kurt Tepperwein, Mooji a mnoho, mnoho dalších. I knihy Eckharta Tolleho byly pro ni velkým přínosem. Začala studovat I-Ťing.

Pak přišlo učení Matky Ayahuascy, která ji provedla hlubokými prožitky a poznáním. A také ji přivedla k malování energetických obrázků. Vždy přijde volání a musí vzít štětec do ruky a dát průchod těm vlnám emocí, jež se derou z hlubiny její duše. Po jaké sáhne barvě, je také intuitivní a poté už jen zachycuje tvary a vkládá na plátno.

Záhy jí vstoupila do života další učitelka - nemoc, rakovina prsu. Tato ne-moc  ji přivedla ke psaní a v současnosti kniha čeká na svého vydavatele.

Jak sama říká, až teprve nyní "otevřela oči", ale cesta je prý ještě dlouhá.

Již dvacet let se věnuje výkladům, z kterých však nevěští, nýbrž ukazuje směr cesty.

více

 

 
 


Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 43071
Měsíc: 2087
Den: 97