Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spolupracující lektoři

10157186_769765943041224_1515359519_n.jpgLadislava Písnička Svobodová

Narodila jsem se ve zlínském kraji. Od roku 1991 žiji v Praze.

Jako dítě si pamatuji, jak můj otec maloval obrazy,  psal texty, skládal písničky a tak mi tyto oblasti nikdy nebyly vzdálené. Všechny jeho schopnosti a  potenciál,  který do mě vkládal s láskou „umřel“ ve chvíli, kdy otec zemřel v mých dvanácti letech. Až v roce 1993  jsem se setkala s člověkem, který mi znovu otevřel možnost si vzpomenout, že tyto schopnosti mám a že je mohu opět plně rozvinout. Kroky, které vedly k této proměně byly opatrné, pomalé, ale zároveň hravé. 

Abych pochopila, kdo jsem, jsem musela projít nemalými a i nemilými, životními zkouškami jen proto, abych sama na sobě mohla pracovat a pochopit, jak různé věci a nepochopení informací mohou přímo zasahovat do naší mysli, těla a života vůbec.

V roce 1993 jsem se poprvé setkala s  barevnou terapií – barvy aury, energetických center. Dále navazovaly nauky: psychoterapie, kineziologie, reiki.

Praxe s terapiemi jsem zahájila v roce 1997.

Během praxe  jsem začala vyvíjet své vlastní metody. Od roku 2006 je lidem předávám v podobě seminářů, osobních konzultací a terapií.

Lidská přirozenost, hravost a spokojenost je nejlepším lékem pro naše duševní a fyzické zdraví .

Skládám hudbu, texty a zabývám se zpěvem a zvukem.Vydala jsem pět autorských alb.STROM ŽIVOTA, VESMÍRNÝ OCEÁN, TAJEMSTVÍ VESMÍRNÝCH DOTEKŮ, spojená s relaxačními, meditačními prvky, MATKY ŠAMANŮ a elektronickou, dekadentní hudbu k básnické sbírce  M. K. Hodáčka – HAVARIJNÍ STAV. Podílím se na vytvoření meditačních skladeb pro jiné autory, spolupracuji s hudebníky. Připravuji hudbu k dětskému divadlu a nová alba s pracovním názvem Květ života a Stíny, Schoulený, Odpuštění, dále  Melodie čísel.

Na toto téma přispívám články do časopisů Ve Hvězdách a na různé veřejné portály.

Jsem jednou ze zakladatelů internetového RadyOzvuku, pořádám interaktivní přednášky na téma výše zmiňované.

„Nebojme znít všemi tóny, dokud nenajdeme svoji melodii“

více

______________________________________________________________________________________________________

Petr Kabrna

certifikovaný lektor CRI® pro výuku olejomalby technikou Bob Ross®

Již od mládí ho bavilo malovat a kreslit, ale k olejomalbě se dostal až zhruba před třemi lety. Učarovala ho úžasná a přitom jednoduchá technika malování "mokré do mokrého", stylem Boba Rosse

Po absolvování akreditovaných kurzů v Berlíně, po získání potřebných certifikátů a osvojení si této skvělé a jednoduché techniky se jí začal věnovat profesionálně.

Tuto techniku rád naučí i Vás, stejně jako se jí naučil i on.

Chcete-li se "býsknout" vlastnoruční olejomalbou, neváhejte si zarezervovat místo na jeho kurzu.

I ten, kdo si myslí, že malovat neumí bude překvapen :)

více

______________________________________________________________________________________________________

Mgr. Ivana Hymplová - Moudrá

Pedagožka a arteterapeutka, lektorka kurzů kreativní malby...

Po studiu Pedagogické fakulty v Českých Budějovicích, postgraduálním studiu Karlovy univerzity v Praze a výtvarné výchovy na Pedagogické fakultě Karlovy univerzity v Praze se nepřetržitě po 50 let neustále věnuje vzdělávání dětí a mládeže.

Barvy ji oslovily již v počátcích jejího působení při práci s dětmi. Nikdy nedala na slovní reference o jednotlivcích, které učila, ale vždy při výtvarné výchově zadala dětem barevně zaplnit plochu. Z této plochy spolehlivě určila osobnost. V tomto se dále zdokonalovala až posléze při setkání s PaedDr. Řezníčkem a PaedDr. Klímou (uznávanými psychology) poznala, že existuje přímo metoda poznávání osobnosti podle barev - propracovaná doktorem psychologie Lüscherem ve Švýcarsku. Tato metoda je užívaná i v medicíně. Užíval ji také Tomáš Baťa v personalistice.

Po roce 1989 absolvovala rok v kurzu grafologie vedený prezidentkou České grafologické společnosti PaeDr. Filipcovou. V tu dobu docházela do Výchovného ústavu Klíčov, kde pracovala jako arteterapeut a etoped.

Zde se zrodila její vlastní metoda - skloubení grafologie s barvou v ploše, která spolehlivě objeví osobnost klienta. Měla tu čest dělat i arteterapeutický rozbor zadaný zesnulým panem profesorem Matějíčkem.

Přijďte si do našich kurzů Harmonizace kresbou a malbou vyzkoušet její "barevný recept na život".

Velice zajímavý osobnostní rozbor umí vypracovat i Vám "přímo na tělo". Její výborná metoda se uplatňuje i v partnerských vztazích a personalistice.

„Vidět svět v barvách. To je princip spokojeného života…“

 
 


Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 43071
Měsíc: 2087
Den: 97