Jdi na obsah Jdi na menu
 


Renáta Sumaya Krafferová

Renáta Sumaya Krafferová

Výtvarnice, lektorka malby, provádí výklad karet, Tarotu a I-Ťingu ...

Vyučena kadeřnicí, ale jak sama uvádí, byla a je vším - servírkou, pečovatelkou, modelkou, herečkou, kuchařkou, prodavačkou, uklízečkou, podnikatelkou a v neposlední řadě manželkou a matkou.

Její duchovní hledání se započalo v roce 1990, kdy současně prošla zkušeností smrti svého otce a rozvodem s prvním manželem.

Pátrání po různých příčinách, které se „nám dějí“, ji zavedlo ke knihám, jako jsou „Život po životě“ od Raymonda A. Moodyho, velmi ji ovlivnily knihy od Edgara Cayceho, a také od Alana Kardeka. Rozhodla se prozkoumat vše, co se týkalo okultismu, magie, duchů, channelingu a dál a dál. A tehdy začala pracovat s kartami, jak mariášovými, cikánskými, tak s Tarotem. Také nahlédla do astrologie.

Poté našla knihy „Jsem“ a „Já jsem“ od Marty Foučkové, „Poslové úsvitu“ a „Plejádské klíče k Živé knihovně“ od Barbary Marciniak. A právě v této době začala s channelingem a s regresní terapií.

Následoval zájem o díla duchovních mistrů z východu, jako jsou Osho, Ramana Mahárši, Krishnamurti, Eduard Tomáš, Jiří Vacek…, ale také Don Miguel Ruiz, Thorwald Dethlefsen, Kurt Tepperwein, Mooji a mnoho, mnoho dalších. I knihy Eckharta Tolleho byly pro ni velkým přínosem. Začala studovat I-Ťing.

Pak přišlo učení Matky Ayahuascy, která ji provedla hlubokými prožitky a poznáním. A také ji přivedla k malování energetických obrázků. Vždy přijde volání a musí vzít štětec do ruky a dát průchod těm vlnám emocí, jež se derou z hlubiny její duše. Po jaké sáhne barvě, je také intuitivní a poté už jen zachycuje tvary a vkládá na plátno.

Záhy jí vstoupila do života další učitelka - nemoc, rakovina prsu. Tato ne-moc  ji přivedla ke psaní a v současnosti kniha čeká na svého vydavatele.

Jak sama říká, až teprve nyní "otevřela oči", ale cesta je prý ještě dlouhá.

Již dvacet let se věnuje výkladům, z kterých však nevěští, nýbrž ukazuje směr cesty.

více

 
 


Archiv

Kalendář
<< září >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Statistiky

Online: 3
Celkem: 38854
Měsíc: 1888
Den: 92