Jdi na obsah Jdi na menu
 


Renáta Sumaya Krafferová

Jak sama říká, až teprve nyní "otevřela oči", ale cesta je prý ještě dlouhá.

article preview

Renáta Sumaya Krafferová

Výtvarnice, lektorka malby, provádí výklad karet, Tarotu a I-Ťingu ...

Vyučena kadeřnicí, ale jak sama uvádí, byla a je vším - servírkou, pečovatelkou, modelkou, herečkou, kuchařkou, prodavačkou, uklízečkou, podnikatelkou a v neposlední řadě manželkou a matkou.

Její duchovní hledání se započalo v roce 1990, kdy současně prošla zkušeností smrti svého otce a rozvodem s prvním manželem.

Pátrání po různých příčinách, které se „nám dějí“, ji zavedlo ke knihám, jako jsou „Život po životě“ od Raymonda A. Moodyho, velmi ji ovlivnily knihy od Edgara Cayceho, a také od Alana Kardeka. Rozhodla se prozkoumat vše, co se týkalo okultismu, magie, duchů, channelingu a dál a dál. A tehdy začala pracovat s kartami, jak mariášovými, cikánskými, tak s Tarotem. Také nahlédla do astrologie.

Poté našla knihy „Jsem“ a „Já jsem“ od Marty Foučkové, „Poslové úsvitu“ a „Plejádské klíče k Živé knihovně“ od Barbary Marciniak. A právě v této době začala s channelingem a s regresní terapií.

Následoval zájem o díla duchovních mistrů z východu, jako jsou Osho, Ramana Mahárši, Krishnamurti, Eduard Tomáš, Jiří Vacek…, ale také Don Miguel Ruiz, Thorwald Dethlefsen, Kurt Tepperwein, Mooji a mnoho, mnoho dalších. I knihy Eckharta Tolleho byly pro ni velkým přínosem. Začala studovat I-Ťing.

Pak přišlo učení Matky Ayahuascy, která ji provedla hlubokými prožitky a poznáním. A také ji přivedla k malování energetických obrázků. Vždy přijde volání a musí vzít štětec do ruky a dát průchod těm vlnám emocí, jež se derou z hlubiny její duše. Po jaké sáhne barvě, je také intuitivní a poté už jen zachycuje tvary a vkládá na plátno.

Záhy jí vstoupila do života další učitelka - nemoc, rakovina prsu. Tato ne-moc  ji přivedla ke psaní a v současnosti kniha čeká na svého vydavatele.

Jak sama říká, až teprve nyní "otevřela oči", ale cesta je prý ještě dlouhá.

Již dvacet let se věnuje výkladům, z kterých však nevěští, nýbrž ukazuje směr cesty.

více

 
 


Archiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Statistiky

Online: 2
Celkem: 80991
Měsíc: 1436
Den: 37