Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOŇA - kognitivní, dynamická psychoanalýza, terapie + kurzy

Soňa Kratochvílová

Vystudovala jsem průmyslovou školu oděvní, obor oděvní výtvarnictví. V r.1998 jsem také získala profesní osvědčení v profesi kosmetička (vystaveno MŠ) Ale od cca 15 let studuji alternativní vědy, neboli to co nás ve škole o životě neučili. Velmi brzy jsem zjistila, že všechno se vším souvisí a to mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Začínala jsem výkladem karet a numerologií. Následovala desetiletá praxe v psychologii s využitím hypnózy. A téměř čtyřicetileté studium, pátrání a bádání, v oblasti dnes hojně nazývané : rozvoj osobnosti.  V posledních  letech výzkumy ukazují (Fakulta neurálních věd, psychiatrie a mentálního zdraví - King´s College London),  že Kognitivní, dynamická psychoanalýza s využitím kvantového pole, je velmi rychlá a účinná (zatím nejúčinnější) metoda pro skutečné odstranění příčin problémů v životě. Fakt, že 100% nemocí vzniká v hlavě, je zajímavým ukazatelem toho, co vše jsme ochotni si způsobit.

-certifikovaný praktik v oblasti kognitivní dynamické psychoanalýzy s využitím kvantového pole

​- certifikovaný praktik kvantové terapie

- terapie osobní

​- terapie rodinné

​- terapie při přetížení v podnikání, vyhoření, stres....

- alternativní poradna

Individuální terapie - psychické zátěže.​                    

Kognitivní dynamická psychoanalýza s využitím kvantového pole, je vysoce účinná, metoda, jak se zbavit psychických zátěží, nevhodných přesvědčení a mentálních návyků nasbíraných během života, především v dětství a dospívání. Z kterých se plíživě a nenápadně stává stereotypní a automatické myšlení, které nás pak provází celým životem a brání nám v našem rozvoji. A to ve všech aspektech života. Velmi patrné je to např.: ve vztazích. Tato metoda přináší  výsledky již při prvním sezení. Např.:. fobie mizí okamžitě.

Terapie je zaměřená na příčiny problému a jejich odstranění, prožívání a pochopení souvislostí toho, co se nám v životě děje.  

Odstraněním příčin mizí: fobie, traumata z rozchodů, pocitů samoty, životních nejistot, vztahů, bolestí duše, ale i problémy zdravotní atd.. 

Tento způsob práce je vhodný POUZE jako individuální terapie, obvykle s časovým omezením cca 2h na jedno sezení.

​Po osobní vstupní analýze je možné pracovat on-line s použitím např.: Skype.

 

Pokud vás zajímají alternativní způsoby náhledu na život můžeme se potkat při výkladu karet, nebo numerologii. 

Výklad karet: celkový, nebo na přímé otázky. playing-cards-2205554_1920.jpg

Celkový výklad: ukazuje podstatu osobnosti a události v životě, které jsou pro vás důležité a měli by jste se na ně připravit, nebo o nich alespoň vědět.

Přímé otázky: zodpoví konkrétní dotaz a to formou:

jak dopadne situace - když to udělám,

jak dopadne situace - když to neudělám.

 

 

Numerologie : Každý se narodí s nějakým číselným zatížením, nelze říci, že nějaké je dobré a jiné špatné. Čísla v datu narození jen nesou určitý typ energií a to pozitivní , ale i negativní. A je jen na nás, co z toho si vybereme pro svůj život. Některá čísla se více soustředí třeba na finance, jiná na pohyb, vztahy…. Někdo dostane vše bez ,,práce,“ jiný si musí projít i těžkými zkušenostmi, aby něco získal. Lze tedy poměrně přesně zjistit, jestli za překážkami v životě nestojí právě využívání negativní energie v datu narození.

Numerologie rozděluje život do tzv. devítiletých cyklů. Ty nám mají něco ukázat, něčemu nás naučit. Každý cyklus má samozřejmě své číslo a na něj působí další vibrace čísel od 1-9. v ročních intervalech. Takže např. vstoupíte do devítileté vibrace č.6 a každý rok v ní bude působit ještě další číslo. Dá se tedy spočítat co vás v konkrétním roce čeká, na co se máte připravit, nebo s čím počítat., jestli např.: finance vydat, nebo raději počkat.

 

Ceník :

1. Kvantová terapie                                              1 000,-Kč/h

2. Kognitivní dynamická psychoanalýza           1 000,-Kč/h

3. Výklad karet                                                         800,-Kč/h

4. Numerologie                                                        800,-Kč/h

5. Zpracování životního

    numerologického výhledu                               3 000,-Kč

Info a rezervace : Soňa Kratochvílová 721 609 360, e-mail:s.design@seznam.cz

 

 
 


Archiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Statistiky

Online: 1
Celkem: 78756
Měsíc: 2268
Den: 65